NOWOCZESNY WYMIAR KSIĘGOWOŚCI

Usługi łączące

prawo i technologię

 

 

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo pracy na Waszej dokumentacji jest dla nas niezmiernie istotne, dlatego stworzyliśmy Politykę Bezpieczeństwa Informacji w Double Entry Sp. z o.o. Pozwala ona mieć pełen nadzór nad procesem zbierania oraz pracy z dokumentacją klienta. PBI jest dokumentem udostępnianym każdemu klientowi na życzenie. Zapoznajcie się jakie procedury wdrożyliśmy dla Was.

 

NOWOCZESNOŚĆ

Wykorzystujemy najnowsze metody przesyłu dokumentacji pomiędzy klientem, a Double Entry Sp. z o.o. wykorzystujące bezpieczne rozwiązania chmury danych. Praca zdalna na urządzeniach oraz oprogramowaniu naszych klientów pozwalają na znaczne przyspieszenie zlecanych procesów. Wszystko to jest stworzone dla Waszej wygody i działa w tle. Sami sprawdźcie jak nowoczesność przekłada się  na efektywniejszą i łatwiejszą pracę.

 

PEWNA USŁUGA

Połączenie bezpieczeństwa oraz nowoczesnej technologii komputerowej powala nam zaoferować usługi zdalnej pracy na dokumentacji Klienta jak również pracę na dokumentach elektronicznych dostarczonych do kancelarii. Dodatkowym zyskiem z zastosowania Zaufanego Profilu Klienta jest zysk czasowy oraz finansowy zleceniodawcy.